העולם המודרני והגלובליזציה הביאו עמם חידושים רבים בתחום התעשייה ויחד עם זאת דרישה לפתרונות מידיים ומתקדמים בתחומים מגוונים. הדרישה לפתרונות בתחום הקיבול הביאה לפיתוח וייצור של מיכלים בגדלים ונפחים שונים המאפשרים הובלה של חומרים במצבי צבירה שונים ממקום אחד למשנהו. מיכלים אלו מיוצרים מחומרי גלם שונים, ביניהם נירוסטה ומתכות שונות, בהתאם לצורך ולפונקציונליות. מיכלי נירוסטה, לדוגמה, מתאימים להובלת מגוון רחב של חומרים, כגון כימיקלים, דלקים, חומרים מסוכנים ועוד. כשמדובר במיכלים, תהליך הייצור הינו קריטי ומשפיע על רמת העבודה של כל חברה בתעשייה. על כן, לשם השגת התוצאה המיוחלת נדרשים ניסיון עתיר שנים וידע הנדסי מוכח. מעבר לתהליך הייצור זקוקים המיכלים לתחזוקה שוטפת, בין אם מדובר במיכל נירוסטה או מתכת. לכן, כשאתם בוחרים חברה שתייצר לכם את המיכלים, עליכם לקחת בחשבון גם את כל הקשור לתחזוקת המוצר ולהיות בטוחים שהחברה מסוגלת לספק לכם את אותה תחזוקה לאורך השנים מקצה לקצה. 
העבודה בתנאי המפעל הינה מורכבת, ודרישה קריטית וחשובה בענפי התעשייה השונים, בישראל בפרט ובעולם כלל, היא לפתרונות בתחום הבטיחות, אשר על חשיבותם המכרעת אין צורך להכביר מילים. בין פתרונות אלו יוצרו מדרכים ומעקות שנועדו למנוע תאונות עבודה ופגיעה בחיי אדם. מדרכים ומעקות מכל סוג חייבים להיות מתוכננים עד לפרטים הקטנים ביותר ולא קשה להסביר מדוע. חשוב שכל מעקה יהיה בנוי מחומר הכי איכותי. מעקה הוא פריט שנועד להציל חיים ולמנוע מצבים של פציעות ונפילות קשות, ולכן האיכות של המעקה תהייה תלויה בעיקר בחומר ממנו הוא עשוי. בימינו, המעקה המומלץ ביותר הינו מעקה מנירוסטה. כמו בכל עבודות נירוסטה איכותיות, גם מעקה מחומר זה יזכה לעמידות ויציבות לשנים ארוכות קדימה. בנוסף, טרם תחילת הייצור חשוב לוודא שהמעקה מתוכנן בצורה כזו שיעמוד בדרישות התקן הישראלי, על פיו, נדרש שגובהו יעמוד על 105 ס"מ לפחות, כאשר המרווח המקסימלי בין המוטות המרכיבים את המעקה קטן משמונה ס"מ. מעקה שלא עומד בתנאים נחשב למפגע בטיחותי וסותר את המטרה אשר למענה הוא נוצר. 
כפי שאתם מבינים, כשמדובר בייצור מיכלים, מדרכים ומעקות חשוב מעבר לכל ספק לבחור בחברה הנכונה לביצוע המשימה באופן המקצועי והבטיחותי ביותר. אנו מזמינים אתכם לפנות לחברתנו י.יונש ובניו בע"מ כדי לברר על ייצור מיכלים, מדרכים ומעקות. אצלנו תקבלו מענה אמין ומקצועי, כאשר לנגד עינינו מטרה אחת בלבד– לעזור לכם להיות מרוצים.

ייצור מיכלים, מדרכים ומעקות

מכוני טיהור