ציוד תעשייתי מכל הסוגים עשוי להתקלקל מעת לעת מסיבות שונות ותקלות שלא ניתן לחזותן, אך בעיקר משימוש ממושך במכונה והיווצרות בלאי. מצב כזה מעמיד את בעלי המפעל בפני דילמה – האם הגיע הזמן להתקנה והרכבה של ציוד חדש, או שמא עדיף לשמור על הקיים ולתקן את הציוד. בכל החלטה, ל-י.יונש ובניו בע"מ יש פתרון בשבילך. 
י.יונש ובניו בע"מ מציעה פתרונות התקנה והרכבת ציוד למפעלים תעשייתיים ובתי עסק פרטיים שמחזיקים מכונות וציוד תעשייתי, כולל תיקון מקצועי של מוצרים המיוצרים בענפי התעשייה, כגון מוצרי מתכת, מכונות, ציוד ומוצרים אחרים, והשבתם לפעולה תקינה, כמו גם תחזוקה כללית ושוטפת של מוצרים אלה לאחר ההרכבה, כדי לוודא את פעולתם התקינה ולמנוע קלקולים ותיקונים מיותרים.
כעבור עשורים רבים של צבירת ניסיון ומומחיות בתחום, י.יונש ובניו בע"מ מתמודדת בביטחון מוחלט עם כל פרויקט של התקנה והרכבת ציוד, כאשר בתום העבודה מתבצעת בדיקת בקרה של כשירות הציוד ואופן הפעולה שלו כדי לוודא שהכול תקין והכול פועל כיאות. על מנת להבטיח את השלמת התקנת והרכבת הציוד התעשייתי בהצלחה, חשוב יהיה לבחור בחברה מקצועית אשר מקפידה על עבודה מדויקת ללא פשרות ושמירה על איכות ברמה הגבוהה ביותר בעת ההתקנה. נוסף על כך, התמיכה אינה תמה עם סיום התקנת הציוד – י.יונש ובניו בע"מ תלווה אתכם לאורך השנים גם בשירותי תיקון ותחזוקה על מנת להבטיח כי הציוד ימשיך לפעול בצורה חלקה גם לאחר ההתקנה. צוות העובדים המיומן מסוגל להרכיב ולהתקין כל מוצר ומכונה בתחום התעשייה ולאחר ההתקנה לאתר כל תקלה בציוד, ולפתור אותה ביעילות ובמהירות. חשוב לציין כי עבודות אלו יבוצעו על ידי בעלי מקצוע אשר עברו את ההכשרה הרלוונטית והמקיפה ביותר.
כפי שאתם מבינים, כשמדובר בתיקון, התקנה והרכבת ציוד חשוב מעבר לכל ספק לבחור בחברה הנכונה לביצוע המשימה באופן המקצועי והבטיחותי ביותר. אנו מזמינים אתכם לפנות לחברתנו י.יונש ובניו בע"מ כדי לברר על תיקון, התקנה והרכבת ציוד תעשייתי. אצלנו תקבלו מענה אמין ומקצועי, כאשר לנגד עינינו מטרה אחת בלבד– לעזור לכם להיות מרוצים.

תיקון, התקנה והרכבת ציוד

מכוני טיהור